Новорічне відлуння добрих сердець

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.

Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш. Не обминув радісний, святковий настрій і Пулинський ЗДО №2 «Сонечко».

Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду.

 Всі дітки з нетерпінням чекали цього дня, коли до нас завітає чарівна Новорічна казка з подарунками, яскраво – казковим балом – маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні – ялинки. Чекали і дочекались.

З 22 по 24 грудня в Пулинському ЗДО №2 «Сонечко» пройшли новорічні ранки. Всі діти на святі були одягнені у гарні маскарадні костюми, мали образи казкових героїв: зайчиків, білочки, сніжинки, лисички, водили хороводи навколо ялинки, співали пісні, танцювали таночки, грали в ігри. Найбільшу радість діти отримали від спілкування зі Святим Миколаєм та Зимою. Свято супроводжувалося чудово дібраним музичним матеріалом. Всі малята на святі були активними, всім було весело. Захопленню не було меж. Сюрпризним моментом було знаходження під ялинкою торбинки  з подарунками. Кожна дитина відчула невимовну радість, отримуючи подарунок. Та найголовніше, дошкільнята отримали довгоочікувані подарунки, спонсорами яких виступили депутати Житомирської обласної ради Анатолій Подік, Віктор Розвадовський та постійні спонсори СТОВ Надія ВП «Ілта».  Дуже хотілося б подякувати цим прекрасним людям із великими серцями. Адже робити добро – це так прекрасно, коли посміхаються діти, коли їхні оченята сяють від захвату і щастя. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям.

Новорічні ранки завершилися та залишили по собі радісний настрій, веселощі, спогади дошкільнятам на цілий рік. Педагоги ЗДО  залишилися задоволеними та радісними, бачачи здивовані обличчя своїх маленьких вихованців. Сподіваємося, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!

Колектив Пулинського ЗДО №2 «Сонечко» шле найтепліші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим. Зичимо всім здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай же новорічні та різдвяні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.